STEEPEDSERVICE

Szukasz zespołu uwielbienia na swój event?
Albo młodych zajaranych Jezusem ziomków, którzy rozniosą scenę nawijając o Jego mocy i cudach?
Możemy też poprowadzić warsztaty pisania pieśni uwielbienia oraz kompozycji i produkcji piosenki, specjalnie dla twojej wspólnoty lub grupy przyjaciół!

Jeżeli chciałbyś coś razem z nami stworzyć - napisz do nas!

best website templates

STEEPED jam session & worship

1 września świętowaliśmy Urodziny Agata & Święto Stworzenia!
Było nieziemsko i mega klimatowo! Agata podzieliła się swoim świadectwem, zaśpiewała zmieniającą atmosferę pieśń uwielbienia i powiedziała w co wierzy! Było też kilka konfrontujących przemówień iiiiiiiiiiiiiiiiiiii gruby koncert Kolah!!
A wszystko zaczęło się od jam session Steeped a potem poprowadziliśmy uwielbienie! Poza modlitwą uczymy się też grać do kotleta, choć kotleta nie było... 🍞 Aaa na koniec wleciał set od DJa Cukier na bicie! Taki, że aż przyjechała policja 🚨

STEEPEDworkshops

Możemy poprowadzić warsztaty pisania pieśni uwielbienia i kompozycji oraz produkcji piosenki, specjalnie dla twojej wspólnoty lub grupy przyjaciół.

🎶 📝 Warsztaty pisania pieśni uwielbienia
Chcesz zacząć pisać pieśni uwielbienia, które się w Tobie rodzą? A może napisałeś już teksty, ale nie wiesz, jak zbudować z nich pieśń uwielbienia? Brak zespołu czy instrumentu nie jest przeszkodą! Podczas warsztatów pomożemy Ci skomponować swoje pieśni w oparciu na Słowie Bożym oraz przygotować je do grania na uwielbieniach! Czas stworzyć mocarne pieśni chwały dla młodego pokolenia! 

🎬 ✨ Warsztaty kompozycji i produkcji piosenki
Podczas warsztatów dowiesz się, jak wygląda kompozycja i aranżacja pieśni uwielbienia, a także jak przebiega cały proces nagrywania, edytowania i produkcji piosenki. Czeka Cię dużo cennej wiedzy na temat dźwięku, narzędzi do tworzenia muzyki i dzisiejszych możliwości dla muzyków i producentów! Czyli jak zacząć, jakich programów i urządzeń potrzebujesz i w jaki sposób przełożyć swoją wizję na rzeczywistość?

STEEPED X KS. JAKUB BARTCZAK

Szaleństwo na scenie w Hartowcu z Ks. Jakubem Bartczakiem!
Ja (Kacper), Maciek i Bartosz posługiwaliśmy w zespole uwielbienia na Diecezjalnych Dniach Młodzieży. W piątek wieczorem wpadł do nas Ks. Jakub i zagrał gruuuby koncert pełny uwielbienia Jezusa przez rap, taniec i świadectwa, a nawet stagediving :D
Przed ostatnim kawałkiem Ks. Jakub zaprosił nas na scenę, żebyśmy zagrali 2 numery: "Chwała" i "Serio"... A co się wtedy wydarzyło, możecie zobaczyć w filmiku poniżej :O
Dziękujemy Ci Jezu za możliwość zagrania naszej muzyki przed nowymi ludźmi, dziękujemy za totalnie szalony koncert Ks. Jakuba i za obecność Ducha Świętego na całej tej imprezie!

JEST WIĘCEJ!