STEEPEDEVENTS

Marzymy o tym, aby organizować cykliczne spotkania uwielbienia "STEEPEDday" oraz warsztaty "STEEPEDworkshops"!
Poniżej możecie zobaczyć zapowiedzi ostatnich eventów, a lajkując nasz fanpage na facebooku, będziecie na bierząco z naszymi działaniami.

best website templates

STEEPEDworkshops

🎶 📝 Warsztaty pisania pieśni uwielbienia
Chcesz zacząć pisać pieśni uwielbienia, które się w Tobie rodzą? A może napisałeś już teksty, ale nie wiesz, jak zbudować z nich pieśń uwielbienia? Brak zespołu czy instrumentu nie jest przeszkodą! Podczas warsztatów pomożemy Ci skomponować swoje pieśni w oparciu na Słowie Bożym oraz przygotować je do grania na uwielbieniach! Czas stworzyć mocarne pieśni chwały dla młodego pokolenia! 

🎬 ✨ Warsztaty kompozycji i produkcji piosenki
Podczas warsztatów dowiesz się, jak wygląda kompozycja i aranżacja pieśni uwielbienia, a także jak przebiega cały proces nagrywania, edytowania i produkcji piosenki. Czeka Cię dużo cennej wiedzy na temat dźwięku, narzędzi do tworzenia muzyki i dzisiejszych możliwości dla muzyków i producentów! Czyli jak zacząć, jakich programów i urządzeń potrzebujesz i w jaki sposób przełożyć swoją wizję na rzeczywistość?

STEEPEDday

Wow! 🔥 STEEPED day przerósł nasze najśmielsze oczekiwania! Było nas prawie 50 osób, w garażu na Warszawskiej Woli! Tak jak jedna z osób powiedziała: wczorajsze uwielbienie było jakby eksplozja młodzieńczej chwały i świeżości! ✝️  Dziękujemy Ci Jezu za tak cudowny czas modlitwy i relacji z ludzi z różnych miejscowości i środowisk! Dziękujemy Ci za nowe pieśni uwielbienia młodych ludzi! Dziękujemy Ci za to jak nas prowadzisz i zaopatrujesz! 💜  Marzymy aby takie spotkania odbywały się cyklicznie i były na przykład połączone z chrześcijańskimi setami DJ-skimi! Co o tym myślicie? 😍 Dziękujemy, że wpadliście!
Do zobaczenia & Blessy

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!