STEEPEDMUSIC

Na naszym kanale Youtube znajdziecie wszystkie pieśni STEEPED. 
Poniżej przedstwiamy kilka z nich.

free site templates

Masz mnie
 Anna Sobierajska

Wydawać by się mogło, że przepisem na szczęście jest życie bez trosk. Czy to możliwe? Nie sądzę. Czy zatem jesteśmy skazani na nieustanną walkę z trudnościami i strach przed utratą kontroli? Nie! Bóg mówi masz Mnie. Ja chcę toczyć Twoje bitwy. Wtedy Ty niezależnie od okoliczności będziesz miał wolne serce. A łupem wojennym będzie Twoja radość. Pozwól Jemu działać. Tak na serio 😉 
Niech ta piosenka będzie dla Ciebie modlitwą uwolnienia. Koniec ze strachem. Czas na życie! 

Zanim powstał świat
 Estera Kukier

Zanim powstał świat, Bóg nas ukochał. Zanim powstał świat, Bóg nas wybrał. Zanim powstał świat, Bóg nas powołał. Ta piosenka jest moją modlitwą ufności. 
Ufności, że On wie co się dzieje, On mnie zna najlepiej, On daje mi nadzieję. Chcę mówić każdego dnia - jestem Twoja! To nie strach mnie definiuje, lecz Boża miłość.
Jestem Twoja, ufam Ci. 

Zaszczyt  Sara Kukier

"Zaszczyt" jest moim świadectwem budowania relacji z Jezusem. Przez długi czas nie rozumiałam, po co mi poza Ojcem Syn. Jak modlić się do przyjaciela, zbawiciela, człowieka a zarazem Boga. Krok po kroku, Bóg pokazywał mi więcej i więcej, poprowadził do miejsca bojaźni, do miejsca uniżenia i zachwytu Jezusem. Jednak zaprowadził mnie jeszcze dalej! Poza tym, że zaczęłam poznawać Jezusa osobiście, chwalić Go i modlić się w Jego imię, to Bóg objawiał mi moje miejsce, moje powołanie i chwałę jaką dla mnie przygotował.
Jesteśmy powołani. Jesteśmy namaszczeni. Żyjmy tak, aby Bóg był uwielbiony!

Pasterz  Kacper Kukier

„Pasterz” to moja osobista modlitwa Pslamem 23. To deklaracja, że Jezus, dobry Pasterz, prowadzi mnie najlepszą drogą i chcę to zauważać każdego dnia! Wiele osób słysząc tą pieśń podczas uwielbienia zaczyna po prostu odpoczywać w Panu.
Modlę się o to doświadczenie również dla Ciebie!

ZOBACZ WIĘCEJ!